УГОДА З КОРИСТУВАЧЕМ

 

1.Загальні положення

1.1.Ця угода укладається між ТОВ «Брендспейс» — компанією, що надає доступ та послуги сайту https://brandspace.com.ua (далі по тексту — Сайт), і фізичною особою, яка відвідала хоча б на одну сторінку сайту або, що скористалась хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках Сайту, без попередньої реєстрації та авторизації на сайті (далі по тексту — Відвідувач сайту).

1.2. Угода з Користувачем регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту https://brandspace.com.ua , наданих ТОВ «Брендспейс».

1.3.Використовувати інтерактивні ресурси сайту https://brandspace.com.ua, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і незареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

2.Особисті відомості і безпека

2.1. ТОВ «Брендспейс» гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2.2.В деяких випадках ТОВ «Брендспейс» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. Надана інформація використовується при обробці замовлення в Інтернет-магазині, для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації, в маркетингових цілях.

2.3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі «Профайл користувача» (https://brandspace.com.ua).

2.4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного змісту, ТОВ «Брендспейс» з Вашої згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

2.5.Как і багато інших сайтів, Інтернет-магазин https://brandspace.com.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

2.6.Сайт https://brandspace.com.ua є інтернет майданчиком, на якому виробники одягу та аксесуарів розміщують свої товари для реалізації. ТОВ «Брендспейс» не несе відповідальності за неналежну якість замовленого товару, що реалізується іншими постачальниками. При неналежній якості товару ТОВ «Брендспейс» гарантує повне повернення грошових коштів.

2.7.При оплаті замовлень на сайті інтернет-магазину за допомогою платіжних карт всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжної сторінці банку (https://privatbank.ua), на якій потрібно ввести дані платіжної карти. Після успішної транзакції (успішної оплати замовлення платіжною карткою на платіжній сторінці банку) відвідувач сайту автоматично переадресовується на сторінку замовлення (https://brandspace.com.ua), де вказано номер сформованого замовлення.

2.8. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку платежів в інтернет-магазині.

2.9.Дані на сайті https://brandspace.com.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

 

3.Політіка конфіденційності

3.1.Деякі об’єкти, розміщені на сайті https://brandspace.com.ua, є інтелектуальною власністю ТОВ «Брендспейс». Використання таких об’єктів відбувається виключно в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 

4.Авторські права

4.1.Авторскі права на матеріали сайту https://brandspace.com.ua, ресурси, сервіси, якщо не вказано інше, належать ТОВ «Брендспейс».

4.2.Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди адміністрації Сайту заборонено.

4.3.Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах сайту не використовуються значки (r) та / або ™ для їх позначення.

 

5.Використання матеріалів сайту

5.1. При заповненні форми реєстрації на сайті або відвідуючи сторінки сайту https://brandspace.com.ua, відвідувач сайту автоматично приймає умови цієї угоди.

5.2.Відвідувач сайту приймає умови Угоди в разі фактичного використання Сайту. У цьому випадку користувач розуміє і погоджується з тим, що ТОВ «Брендспейс» буде розцінювати факт використання користувачем сайту https://brandspace.com.ua, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.3. Діяльність ТОВ «Брендспейс» здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.4.Умови цієї Угоди можуть бути змінені ТОВ «Брендспейс» в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою https://brandspace.com.ua.